Lynda Carter oplakává manžela Roberta Altmana.

Lynda Carter oplakává manžela Roberta Altmana. Profimedia.cz

I superhrdinky pláčou: První Wonder Woman truchlí nad smrtí manžela, za nějž byla vdaná 37 let

Představitelka první Wonder Woman Lynda Carter (69) prožívá velmi smutné období. Před týdnem ji ve věku 73 let opustil milovaný manžel Robert Altman. Byli svoji 37 let. Herečka se nyní rozhodla veřejně vyjádřit.

„Před týdnem můj milovaný manžel Robert zemřel. Byl láskou mého života a navždycky jí zůstane. Naše 37 let dlouhé manželství bylo neuvěřitelným darem. Sdíleli jsme nadšení do života a myšlenku, že všichni, kdo jsou tady, mají štěstí. Chránili jsme se navzájem a byli jeden pro druhého šampiónem,“ rozepsala se na sociální síti, kde sdílela černobílý archivní snímek s manželem.

Herečka také vyjádřila vděk za jejich dvě děti Jessicu (27) a Jamese (33). „Jsou světlem mého života a byly i Robertovým. Vidím v nich tolik z něho a vím, že skrze ně bude žít dál,“ dodala.

První Wonder Woman Lynda Carter vyrazila do společnosti s pohledným synem. Atraktivní dvojice okamžitě upoutala pozornost

Zprávy o Altmanově smrti obletěly svět minulý pátek. Podle Washington Post podlehl komplikacím po zdravotním zákroku.

Altman působil jako právník, v roce 1986 spoluzaložil společnost ZeniMax Media na výrobu videoher.

Lynda ztvárnila oblíbenou komiksovou hrdinku v seriálu Wonder Woman, který běžel na amerických televizních obrazovkách v letech 1975-1979. Díky roli se stala sexsymbolem a půvab si zachovala dodnes. 

Kristýna Bílková , Super.cz


Časová osa článků