Ubytovali byste se v domě vraha z Mlčení jehňátek?

Ubytovali byste se v domě vraha z Mlčení jehňátek? Foto: Super.cz/Profimedia/COLLECTION CHRISTOPHEL/Strong Heart/Demme Production

V domě zabijáka z Mlčení jehňátek se nyní můžete ubytovat: Tady v oblíbeném hororu stahoval své oběti z kůže

Mlčení jehňátek je hororovou klasikou, která na Valentýna v roce 1991 uchvátila nejen milióny diváků, ale také filmové kritiky. A skalní fanoušci se mohou ději nyní přiblížit ještě víc. Dům zabijáka Buffalo Billa si lze totiž pronajmout, a to i krátkodobě, například po dobu dovolené.

Nemovitost už nenahání takovou hrůzu jako v minulosti, vlastně jde o celkem luxusní stavení, na scény ze slavného hororu si ale při prohlídce jistě rychle vzpomenete.

Dům se čtyřmi ložnicemi se nachází v Pensylvánii. Jsou v něm původní podlahy, dřevěné obložení, některá světla, dveře, krb i tapety, které jsou v bezvadném stavu.

Jeho nový majitel, umělecký ředitel Chris Rowan, má navíc v plánu nějaké změny. Chce interiér přestavět podle scén z oscarového snímku.

Příprava na natáčení pro ně byla muka: Jak vypadají herci z filmu Mlčení jehňátek 30 let po jeho uvedení?

Už když šel dům do prodeje, doporučovali ho prodejci využít jako ubytovací zařízení. Rowan si vzal rady k srdci a nyní doufá, že poskytne filmovým nadšencům ten správný hororový zážitek. Otázkou ovšem zůstává, jak dobře se jim v doupěti vraha, i když fiktivního, bude v noci spát. 

Kristýna Bílková , Super.cz


Časová osa článků