Andrej Hryc s dcerou

Andrej Hryc s dcerou Foto: facebook W. Hrycové

Poslední chvilky hvězdy (✝71) Ulice. Dcera popsala hercovo smířené odcházení

Herec Andrej Hryc (✝71), kterého znají například diváci Ulice, po velkém boji podlehl akutní leukemii. Jeho milovaná dcera Wanda Adamik Hrycová mu vypravuje poslední rozloučení, které se bude konat v těžké době covidové. Hrycová popsala poslední chvilky s tatínkem, který dle jejích slov odešel obklopen nejbližší rodinou.

„Vypadal úplně klidně, poslední hodiny se nestresoval a nemám ani pocit, že by se bál. To mě těší ze všeho nejvíc, že měl klidný odchod. Byla jsem u něho, dlouho jsme si povídali a postupně odcházel. Nejprve mu odešlo vědomí a potom dech a srdce, zpomalovalo se, až zastavilo,“ řekla webu Nový Čas Wanda.

Poslední rozloučení s Andrejem Hrycem se koná v úterý ve 13.15 v bratislavském krematoriu. Kvůli koronavirovým opatřením smí dovnitř jen šest lidí. Venku je ale počet lidí s rozestupy neomezený a hercova dcera zve všechny, kdo měli tatínka rádi, aby se s ním přišli rozloučit.

Hrycová i její maminka jsou momentálně v karanténě kvůli koronaviru, a tak jim s vypravením pohřbu pomáhá Hrycova sestra Bohdana, která bratrovi darovala i kostní dřeň.

Rodina zveřejnila datum posledního rozloučení s hvězdou (✝71) Ulice. Zapalte za tatínka svíčku, přeje si dcera

„Zatím vím, že bude církevní obřad. Otec byl pravoslavný, já jsem římská katolička stejně jako máma. Vzhledem k tomu, že má naše rodina vztah k jednomu římskokatolickému knězi, který mě oddával a křtil mého syna, tak jsme se rozhodli pro římskokatolický obřad,“ dodala producentka s tím, že je lepší, když obřad povede muž, který měl k rodině blízko, bez ohledu na vyznání. 

Anna Veškrnová , Super.cz


Časová osa článků