Natalia Bryant se zesnulým otcem Kobem a sestrou Giannou

Natalia Bryant se zesnulým otcem Kobem a sestrou Giannou Profimedia.cz

Táta by na ni byl pyšný: Nejstarší dcera (18) tragicky zesnulého basketbalisty Bryanta se vydává na dráhu modelky

Natalia Bryant (18) oznámila, že podepsala smlouvu s modelingovou agenturou IMG Models. Vydala se tak, stejně jako její matka Vanessa před lety, na dráhu modelky.

„Móda mě zajímala už od mládí. Miluji ji a modelkou jsem se chtěla stát, co si pamatuji. Mám se co učit, ale věřím, že je pro mě tohle příležitost učit se a zároveň ukázat svou kreativitu,“ napsala v prohlášení na sociální síti nejstarší dcera tragicky zesnulého Kobeho Bryanta.

K němu připojila černobílý portrét s logem agentury. Fotografii pyšně sdílela i její matka Vanessa. Ta s modelingem začala ještě o něco dříve, v 17 letech potkala Kobeho, když se jako modelka účastnila natáčení videoklipu.

Zdrcená Kylie Jenner: S pilotem, který zahynul s Bryantem a dalšími u Los Angeles, také létala

Vanessa se v komentářích dočkala gratulací k dceřině úspěchu od stálic světového modelingu Cindy Crawford nebo Gigi Hadid.

Nejstarší dcera je Vanesse velkou oporou. Nejednou jí vzdala veřejně hold za sílu projevenou v průběhu pro ně nejnáročnějšího roku života.

Vrtulník s basketbalistou, jeho teprve 13letou dcerkou Giannou a dalšími sedmi pasažéry se zřítil 26. ledna 2020. Havárii nikdo nepřežil. 

Kristýna Bílková , Super.cz


Časová osa článků