Český model Tomáš Martinka se pochlubil novou láskou. Super.cz

Čech se světovým titulem krásy se pochlubil novou láskou: O 9 let starší vizážistku poznal díky Evě Decastelo

Charismatický krasavec Tomáš Martinka sice získal v Muži roku 2015 až 2. místo po Jakubu Krausovi (34), ale poté, co se v Thajsku o rok později stal nejkrásnějším mužem planety, Mister Global, je jedním z nejvyhledávanějších českých modelů. "Skoro čtyři roky jsem pak strávil v Indii, Číně nebo Turecku," řekl Super.cz.

Pandemie ovšem jeho modelingovou kariéru téměř přerušila. Naštěstí má ale i občanské povolání. "Pracuji jako asistent vojenského atašé na brazilské ambasádě. Bývalá přítelkyně byla Brazilka, tak mě na místo upozornila, šel jsem na pohovor, místo získal a práce mě baví," svěřil Martinka.

Ovšem tahle přítelkyně je stejně jako modelingová kariéra minulostí. Tomáš nám ale představil novou lásku, o devět let starší vizážistku Silvu, které říká Sisi. "Poznali jsme se v listopadu díky Evě Decastelo (45) a jejímu Instagramu, Eva je skvělá dohazovačka," smál se vousatý fešák, který s uhrančivou brunetkou oslavil před pár dny i jednatřicáté narozeniny.

Obrovský úspěch: Čech Tomáš Martinka se stal nejkrásnějším mužem planety!

"Seznamování bylo kvůli pandemii vlastně docela rychlé. Psali jsme si a pak jsem ji pozval na sushi. Protože je ale všude zavřeno, první rande jsme strávili v mém autě," prozradil. 

Saša Šeflová , Super.cz


Časová osa článků