Simona Míková

Simona Míková Foto: archiv S. Míkové

Simona ze Svatby na první pohled se pustila do hubnutí. Výsledek se dostavil a toto je její recept

Simona Míková se do povědomí diváků dostala díky televizní reality show Svatba na první pohled, kde jí experti jako ženicha přidělili Radka. Toho později Simona odmítla s tím, že ho bere pouze jako kamaráda.

Sympatická blondýnka se pyšní žensky tvarovanou figurou a je odmalička v pohybu. Však také Simona působila jako roztleskávačka. Cvičí sice od svých tří let, ale v poslední době nějaká ta kila nabrala, a tak se pustila do hubnutí.

Simona ze svatební reality show: Je smutné, že lidé nevěří emocím, k Radkovi bych byla upřímná i bez kamer

„V posledních letech se mi nedařilo shodit kila, která jsem nabrala důsledkem stresu, a teď jsem se konečně hodila o pohody a začalo se mi to dařit,“ svěřila Super.cz Simona.

Kromě cvičení proto upravila i jídelníček a výsledek se dostavil. „Omezila jsem příjem sacharidů, vynechávám pečivo a sladkosti a snažím se jíst ještě lépe, než jsem jedla. A vypadá to, že hlavně právě psychická pohoda, pravidelný pohyb a snížený příjem cukrů na mě funguje,“ libuje si Simona, která ráda motivuje i ostatní.

„Jsem moc ráda, že sdílení mé cesty pomáhá a motivuje další lidi a jejich podpora a vědomí, že v tom jsme všichni společně, zase motivuje mě dál,“ uzavřela s úsměvem. 

Anna Veškrnová , Super.cz


Časová osa článků