Mia Janae Carmickle prošla velkou proměnou.

Mia Janae Carmickle prošla velkou proměnou. Profimedia.cz

Mladá žena se cpala fast foodem, strašně přibírala a málem ochrnula. Pak zhubla 32 kilo a prošla úžasnou proměnou

Mia Janae Carmickle (24) z Washingtonu patří k dalším ženám, které zdravotní problémy dohnaly k tomu, aby kompletně změnily životní styl. Mia pracovala jako prodavačka a na pravidelnou stravu neměla vůbec čas.

Cpala se nezdravými potravinami z rychlých občerstvení a nabírala jedno kilo za druhým. Nadměrný stres v práci pak řešila nájezdy na ledničku. Pojídala sladké, vařila si jen nezdravé polotovary, cpala se brambůrky a pila jen sladké limonády. Během několika let přibrala 38 kilo a už jako dvacetiletá trpěla obezitou.

Volali na ni velrybo, ale ona se nedala. Žena (25) vážila 170 kilo, zhubla 76 a je z ní sexy blondýna!

Váhu ale neřešila do té doby, než se u ní objevily vážné zdravotní komplikace. Začala trpět příšernými migrénami a dalšími problémy. Nakonec jí dokonce ochrnula půlka těla a skončila v nemocnici. Lékaři jí navíc diagnostikovali syndrom polycystických vaječníků.

Z tlouštíka hvězda posilovny. Obézní Rus zhubl 90 kilo a pochlubil se transformací snů

Až v nemocnici otevřela oči a rozhodla se pro životní změnu. Pustila se do pravidelného cvičení a hlavně kompletně změnila jídelníček. Fast food se pro ni stal sprostým slovem, vynechala slazené nápoje, sladké i polotovary. V kombinaci s fitkem se jí za rok podařilo zhubnout 32 kilo a dnes vypadá skvěle. A hlavně se cítí mnohem lépe a nikdy nechce dopustit návrat k obezitě. Na její proměnu se podívejte v galerii. 

Anna Veškrnová , Super.cz


Časová osa článků