Elizabeth Hurley

Elizabeth Hurley Profimedia.cz

Herečka (55) výtky neomaleného moderátora k jejímu nahému tělu nebere v potaz a dál ukazuje sexy tělo v bikinách

A udělala to znovu. Elizabeth Hurley (57) se vytasila s dalším bikinovým snímkem, a to ani nevytáhla paty z Británie.

Sexy herečka si na fotce v limetkové plážové soupravě dopřává šumivého nápoje a v popisku snímku sama píše: „Má předstíraná dovolená už se blíží ke konci a budu se muset vrátit do Herefordshiru, který je sice pod mlhou a plný bláta, ale miluji ho. Držte mi palce, aby začalo sněžit a já zase oblékla plavky.“

Svou poznámkou o zasněžené krajině a odhalování se v bikinách si znovu rýpla do kauzy, kterou vyvolala její fotka jen v kalhotkách od plavek v mrazivém počasí. Drsný moderátor Piers Morgan se do ní tehdy pustil, aby si už na sebe ve svém věku něco oblékla.

Je ti 55 let, oblékni si něco, vzkázal v televizi moderátor herečce Elizabeth Hurley za tenhle polonahý snímek

Za ostré výroky se jí pak omluvil, ale stejně Elizabeth nevěří, že fotku nepořizoval její devatenáctiletý syn, což považuje za děsivé, a že ve sněhu držela svou osmdesátiletou maminku, která podle Hurley stála za objektivem.

Herečka (55) se ohradila proti tvrzení, že její polonahý snímek fotil náctiletý syn: Tuto fotku pořídila má 80letá matka

Herečka po dobu deseti dní přidávala na svůj instagramový profil snímky z dřívějších dovolených s tím, že už má dost toho, že je stále doma a bude chvíli předstírat dovolenou. Fanoušky tím jistě potěšila. 

Kristina Vodičková , Super.cz


Časová osa článků