Mariana Prachařová je kritizovaná, že si vyrazila na dovolenou do Dubaje.

Mariana Prachařová je kritizovaná, že si vyrazila na dovolenou do Dubaje. Foto: archiv M. Prachařové

Zmizela ti prsa a měla bys sedět doma na zadku! Sestra Jakuba Prachaře to slízla za fotky v bikinách v Dubaji

Reakce svých sledujících by si za rámeček nedala. Sestra Jakuba Prachaře (39), influencerka a zpěvačka Mariana Prachařová (28) to pořádně slízla, když postovala fotografie z dovolené v Dubaji. Kritiky se dočkala kvůli tomu, že vůbec v době pandemie vycestovala, kde na to bere, a dotknout se jí mohla i poznámka, že jí poté, co zhubla a chlubí se vysportovanou postavou, zmizela prsa.

Mariana posbírala snad nejvíc nenávistných vzkazů ze všech známých tváří, které v posledních měsících vycestovaly na dovolenou do zahraničí. Sledující mimo jiné upozorňují, že právě v Dubaji otevřené turistice se hodně šíří nové mutace koronaviru. "Někteří jedinci trpí pocitem výjimečnosti, tím, že pro ně žádná opatření neplatí (ne, v současné době se nedoporučuje lítat nikam, pokud k tomu není důležitý důvod). Momentálně se všude šíří mutace koronaviru z JAR a Británie," píší mj. Marianě. "Někdo prostě musí cestovat, nevydrží chvilku sedět doma na zadku," navazují jiné reakce.

Při odletu ještě o zpřísnění cestovních podmínek nevěděla: Eva Perkausová vystavuje božské tělo na Maledivách

"Myslím, že by bylo rozhodně lepší nikam za hranice nejezdit, pak by se možná zmenšil nárůst nakažených a tady bychom neměli zakázaných tolik věcí," míní další sledující. "Nejsem egoistická pipka, tak holt na pár měsíců cestování omezím (včetně výjezdů do Špindlu) a budu doma. Ale chápu, že si Mariánka potřebovala odpočinout, když z home officu pracuje vlastně furt," začali se navážet i do její profese.

"Jen mi absolutně nejde do hlavy, z čeho to platíte? Nic netočíte, divadla jsou zavřená, práci např. v obchodě jste si nenašla (jako někteří umělci) a váš Instagram jsou jen videa z kaváren nebo ukázky toho, co dostanete za výrobky a kde cestujete," kritizují.

Grossová na Zanzibaru, Kokešová na Maledivách, Kazma v Kostarice: Známé tváře budou mít kvůli restrikcím horší návrat domů

"Bohužel takové pipinky ovlivňují asi hodně holek, které mají nejspíš stejné IQ. Každopádně nabízené zboží takovými umělkyněmi nekupuji. A mít smyslem života sdílet nákupy, nákupní centra, bary apod. je opravdu velmi smysluplné, zvláště v době, kdy řešíme jiné problémy, hledáme dobrovolníky a finanční pomoc pro potřebné. Slečna se zařadila myslím mezi takové Lely Ceterové, Moniky Babišové a já nevím, jak se všechny ty sdílené celebrity jmenují, které se pohybují mimo reálný život," zaznělo také.

Mariana se to snaží nevnímat. "Mám skvělý hádky pod fotkami a ošklivý komentáře, ale ty se snažím ignorovat a nekazit si dovolenou," vzkazuje a vysvětluje, že cestování není tak nebezpečné, jak by to mohlo vypadat, už kvůli nutnosti testů a také nově povinné karantény, kterou nemá problém dodržet. Také dodává, že dovolená ani s placením PCR testů nevyjde draho. "Dubaj teď vyjde finančně líp než jindy, takže se to dá zvládnout," upřesnila. 

Saša Šeflová , Super.cz


Časová osa článků