Heidi Janků Super.cz

Heidi Janků úsměv neztrácí ani se zraněním: Na ledě si ruku nejen vykloubila, ale má dokonce dvě zlomeniny

Výlet na hory se jí příliš nevyplatil. Heidi Janků (59) se těšila, že na pár dní změní prostředí, a vyrazila do Špindlerova Mlýna. Bohužel na výlet zvolila špatnou obuv a po pár krocích v ledovém terénu nešikovně upadla a poranila si ruku. Teď ji čeká několik týdnů se sádrou.

„Uklouzly mi nohy a sedla jsem si na ruku. Byla jsem úplně střízlivá,“ řekla Super.cz s humorem zpěvačka. „Bylo to ve Špindlerově Mlýně, a protože jsem byla s holkama domluvená, že půjdeme ještě sáňkovat, tak jsem s tím ještě sáňkovala. A nakonec jsem v nemocnici zjistila, že ruka je zlomená,“ svěřila se se svým zranění Heidi, která si ruku sama obvázala a užívala si zimních radovánek dál.

Zranění má ale poněkud komplikované. „Včera mi paní doktorka potvrdila, že mám dvojitou frakturu, takže mám kosti zlomené dvě. Měla jsem ji i vykloubenou, takže mi ji narovnávali. Takže jsem si ten výlet užila, ale sáňkovala jsem, a to i druhý den s dlahou,“ svěřila se Heidi, která je opravdu nezmar a nezastaví ji ani zlomenina.

„Není to dobré, ale je to levá ruka a zvládám úplně všechno,“ svěřila zpěvačka, kterou nyní čeká rekonvalescence. Z toho není příliš nadšená už i proto, že se před pár měsíci vrhla do nové činnosti. „Na podzim jsem začala vyrábět z korálků náramky. Spíš pro své známé a abych zabavila hlavu a využila čas. Pak mě to přestalo uspokojovat a začala jsem vyrábět andílky a vánoční hvězdy, a nakonec jsem se domluvila s kamarádkou a docela dost jsem jich prodala. Nikdy mě nenapadlo, že budu něco takového dělat,“ svěřila se nám zpěvačka, která své umělecké činnosti dala ještě jiný rozměr.

Heidi Janků sice koncertuje, ale neví, jak dlouho to vydrží: Šetří a nakupuje i jídlo v akci

„Stala jsem se Dobrým andělem a z každého prodaného kusu jsem posílala peníze na nadaci. Měla jsem v plánu udělat kolekci náramků na Valentýna, ale to se nepovede, tak možná na MDŽ,“ řekla se smíchem zpěvačka, kterou nyní především čeká několikatýdenní rekonvalescence se zlomenou rukou. 

Eliška Vinterová , Super.cz


Časová osa článků