Lourdes Leon

Lourdes Leon Profimedia.cz

Umí provokovat jako slavná maminka. Dcera Madonny vystavila na pláži zadek v tangách

Dcera zpěvačky Madonny (64) Lourdes Leon (24) si užívá na dovolené v Mexiku, kam vyrazila se svým přítelem Jonathanem Pugliou. Dcera popové legendy se toho nebála a vystavila zadeček v tangových plavkách.

V mini plavečkách perfektně vynikla její postavička, kterou se nebojí ukazovat. Lourdes chytá bronz na pláži Tulumu, která se nachází na poloostrově Yucatán. Madonna se prý o vztah její dcery a Jonathana aktivně zajímá. Lourdes ho totiž zatím veřejně nepředstavila, a Madonna hoří zvědavostí, aby zjistila, jak se vztah její dcery vyvíjí.

Umělecká nahota před diváky: Dcera Madonny se zúčastnila simulovaných orgií

Lourdes stejně jako slavná maminka ráda provokuje. Předloni vzbudila rozruch především přehlídkou značky Desigual, na které aktéři simulovali orgie přímo na pódiu.

Madonna se hodně snaží, aby se její dcera vypracovala sama a nesázela jen na její slavné jméno. „Snažím se jí dávat příklady dětí slavných rodičů, které se musely vypracovat samy. Musí se prostě snažit,“ řekla o své nejstarší dceři v jednom z rozhovorů slavná zpěvačka, která má Lourdes ze vztahu s trenérem a hercem Carlosem Leonem (54). 

Anna Veškrnová , Super.cz


Časová osa článků