Misska v klipu zastřelí Richarda Chlada

Misska v klipu zastřelí Richarda Chlada Foto: Super.cz/archiv klipu Once

Dramatická role pro krále kasin. V klipu ho chladnokrevně odpraví sexy misska

V poslední době se o Richardu Chladovi psalo buď v souvislosti s jeho expartnerkou Liou Kees, novou přítelkyní Annou-Marií Kánskou (ano, je to dcera Veroniky Kánské, představitelky Blaženy Škopkové z trilogie Slunce Seno, pozn. red.). Nyní se bývalý král kasin rozhodl rozšířit svůj mediální obraz v úloze herce. Milovník vnadných žen a luxusních aut si střihl roli v klipu k písni Once. Ten v Česku natáčel hudební producent Antonin Herbeck se zpěvačkou Anastasii Talley z New Yorku.

V hudebním zpracování písně, jejímž autorem je sám Herbeck, si zahraje misska Kateřina Kasanová (23) a topmodelka Frederika Krenzeloková. Obě dívky v klipu hrají nájemné vražedkyně, které sdílejí společnou domácnost. Právě Kateřina Kasanová v klipu Chlada v roli mafiána nakonec zastřelí.

Dcera Blaženy ze Slunce, seno… se ukázala v plavkách. Takto ji zvěčnil její zamilovaný miliardář

Misska byla před natáčením klíčové scény nervózní, má totiž strach ze zbraní. „Ani jsem nevěděla, jak zbraň držet,“ vzpomínala během rozhovoru pro Super.cz na natáčení Kateřina a jedním dechem dodala: „Každopádně když jsem si ji vzala do ruky, hned jsem dostala pár rad od týmu. Mou oběť, kterou byl Richard Chlad, jsem v poslední scéně klipu chladnokrevně zastřelila.“

Přes počáteční obavy se do role vražedkyně prý nakonec vžila velmi rychle. „Možná mi tím pomohla moje práce v modelingu, kdy jsem na každém focení někdo jiný a během chvilky měním vyrazí v obličeji i v očích,“ říká Kateřina Kasanová.

Dýchejte zhluboka! Nejkrásnější Češka a bývalka Bena Cristovaa zapózovala v průhledném sexy prádélku

Klip zpěvačky Anastasie Talley by měl být hotový v půlce března a čtenáři Super.cz budou jedni z prvních, kteří ho budou mít šanci vidět. 

Jiří Čeladník , Super.cz


Časová osa článků