Natália Mykytenko promluvila o svých nahých snímcích Super.cz

Hvězda reality show Svatba na první pohled Natálka má vážný problém! Přiznala nahé fotky, které fotila v 15 letech

Hvězda reality show Svatba na první pohled Natalia Mykytenko přiznala, že v mládí nafotila nahé fotky. Ty se nyní někdo snaží prodat a na Natálce vydělat nemalou částku. Krásná Natálka nyní poprvé promluvila pro Super.cz. Fotky měl jen její bývalý partner.

"Bylo mi patnáct let, byla jsem zamilovaná, byl to můj první vztah. V patnácti letech jsme naivní, hloupé a zamilované, děláme pro kluky všechno, co řeknou. Ano, existují hanbaté fotky. Myslela jsem, že zůstanou jen v telefonu mého bývalého partnera. Fotky jsem nikomu neposílala," řekla Super.cz Natálka.

"Evidentně se fotky dostaly ještě k někomu dalšímu poté, co jsem byla v televizi. Jestli je přeposílal expartner, nevím. Netuším, kdo to pustil," přemýšlí sexy blondýnka.

Hvězda reality show Svatba na první pohled Natálka je po plastice prsou! Její hrudník zdobí obří čtyřky

Je smířená s tím, že je možné, že nahé fotky spatří světlo světa. "Já s tím bohužel nemůžu nic dělat. Už to někde lítá, nejde to zastavit. Věřím na karmu. Vím, že jsem nic špatného neudělala, opakuji, že mi bylo 15, a že ve 23 letech budu v televizi, jsem netušila," dodala s tím, že se fotky někdo snaží prodat.

"Mám informaci, že se to ten člověk snaží fotky prodat novinářům. Netuším, co se bude dít. Jsem už připravená na všechno. Doufám, že to po čase vyšumí a bude klid," uzavřela. 

Gabriela Wolfová , Super.cz


Časová osa článků