Yvetta Blanarovičová si poranila oko. Mohl za to úklid...

Yvetta Blanarovičová si poranila oko. Mohl za to úklid... Foto: archiv Y. Blanarovičové

Yvetta Blanarovičová musela do nemocnice. Co se jí stalo?

Herečka Yvetta Blanarovičová (58), známá ze seriálu Ulice, v pátek odpoledne absolvovala v tomto týdnu již druhou návštěvu v nemocnici. Jak jsme na Super.cz informovali, hereččina maminka dostala vakcínu proti covidu, to byla první návštěva. A s jakou diagnózou musela herečka sama vyhledat lékařskou pomoc?

"Uklízela jsem dnes dopoledne ještě poslední zbytky vánoční výzdoby. Na podlaze jsem měla světýlka, pro které jsem se sehnula, a neviděla jsem větev ve váze. A píchla jsem si do levého oka jehličí od borovice," řekla Super.cz oblíbená herečka, která následkem tohoto úrazu skončila v motolské nemocnici.

Yvetta Blanarovičová je o něco klidnější: Její maminka (84) má za sebou očkování proti covidu, jak se cítí?

"Nejdříve jsem si myslela, že to bude v pohodě, oko jsem vypláchla, ale kolem 13. hodiny to přišlo k sobě a cítila jsem pálení a bolest hlavy, začaly mi slzet oči. Syn Matyáš mě odvezl do motolské nemocnice, kde mi diagnostikovali poškrábanou rohovku,” dozvěděli jsme se dále.

Naštěstí všechno dobře dopadlo.

9 českých celebrit, které jsou pro vakcinaci proti covidu: Kdo se určitě nechá očkovat?

"Pan doktor mi oko umrtvil, vypláchnul, dostala jsem antibiotika a nesmím mrkat. Musím říct, že je to pěkná bolest, ale jsem moc ráda, že můžu být v domácím léčení," dodala závěrem muzikálová hvězda Divadla Broadway. 

Anna Veškrnová , Super.cz


Časová osa článků