Gabriela Partyšová nepotřebuje být dlouho single. Super.cz

Single nejspíš dlouho nevydrží. Partyšovou zvou na rande i způsoby, které byste nečekali

Ať už Gabriela Partyšová (44) své vztahy veřejně prezentuje, nebo je naopak drží pod pokličkou, ve výsledku je média tak či tak odhalí a propírají. Jak to má moderátorka Snídaně s Novou se vztahy nyní? Je single, nebo zadaná?

„Žiju single život a ten je moc pěkný. Mezi mými důležitými vztahy, mezi mými pilíři, jsem se vždycky potřebovala nadechnout a dopřát si čas pro sebe. Ten čas je moc hezký a je hezký natolik, že je až nebezpečný. Abych v tomto stavu nechtěla zůstat,“ smála se Gábina během rozhovoru pro Super.cz na focení diamantového šperku se smaragdy.

Odhalený hrudník Partyšové zdobil šperk v hodnotě rodinného domu: Cítím se drahocenně

Nedávno si Gábina založila profil na profesní sociální síti LinkedIn, což muži začali zneužívat k seznámení. „Myslela jsem si, že to bude o byznyse a o pracovních aktivitách, které dělám. Muži se chopili příležitosti a začali mě zvát na rande. Jak se ale jinak seznámit, když nikam nesmíme,“ smála se sexy brunetka, které ale tento způsob seznámení zase tolik proti srsti není. „Cesta, jakou dojdeme k partnerovi, je různorodá,“ s úsměvem naznačuje Gábina, že chlapi se o ni mohou ucházet i přes sociální sítě. 

Jiří Čeladník , Super.cz


Časová osa článků