Představitelka Gabriely ze seriálu Xena vypadá stále skvěle.

Představitelka Gabriely ze seriálu Xena vypadá stále skvěle. Profimedia.cz

Poznali byste ji? Mrkněte, jak teď vypadá blonďatá kámoška princezny bojovnice Xeny

Americký fantasy seriál Xena: Princezna bojovnice byl svého času velmi populární. Kromě herečky Lucy Lawless v titulní roli Xeny se v populárním seriálu proslavila i Renee O'Connor (49), která si zahrála Xeninu věrnou souputnici a nejlepší kamarádku Gabrielu.

Blonďatá kráska získala první velkou roli v seriálu Teen Angel. Dále si zahrála v několika reklamách, ale opravdu se proslavila až jako Gabriela. Ještě než ji diváci viděli ve Xeně, se objevila po boku Kevina Sorba coby princezna ve filmu Herkules a ztracené království.

Xena, Quinnová, Carol, Scullyová i plavčice C.J.: Takhle se podepsal čas na seriálových ikonách 90. let

V seriálu Xena účinkovala celkem šest let. Natáčelo se v krásné krajině Nového Zélandu, kde se herečka zamilovala do majitele jedné místní restaurace Steva Muira. Za toho se i provdala a porodila mu syna Milese. Manželství se ale po pěti letech rozpadlo a herečka se vrátila zpátky do USA, kde si našla nového přítele, herce Jeda Suru, s nímž zplodila dceru Iris a později se za něj i provdala.

Renee O'Connor a její syn Miles na letošním snímku.

Jako herečka už není tolik aktivní jako dřív a slávě, které dosáhla ve Xeně, se už nikdy nepřiblížila. Naposledy si zahrála například ve filmech A Question of Faith či Watch the Sky (2017). Co se týče seriálů, hrála v Myšlenkách zločince (2008) nebo seriálu Ark (2009). 

Anna Veškrnová , Super.cz


Časová osa článků