Co dělá Jan Onder v době pandemie? Super.cz

Vítěz StarDance to s dětmi umí. Plánuje už potomka s o 15 let mladší přítelkyní?

Proslavil se několika vítězstvími v taneční soutěži StarDance. Po odchodu ze soutěže Jan Onder (36) natáčel taneční pořady pro děti a právě tvorba pro nejmenší ho zaměstnává v době koronavirové pandemie.

„Natočil jsem doma profesionálně taneční videa pro děti,“ svěřil se Super.cz tanečník a choreograf a dále uvedl: „Vidím v tom smysl. Děti to baví, a navíc jsou motivované ke zdravému pohybu. Navíc v době, kdy jsou teď děti doma, by se to mohlo hodit.“

Tady bydlí tanečník Jan Onder: Se svou půvabnou přítelkyní ze StarDance může v mezonetovém bytě i tančit

Pětatřicetiletý tanečník je za své kejkle pro děti někdy terčem vtípků. „Trošku si ze mě kamarádi dělají legraci za všechny zdrobněliny, hlavička, ručička, kolínko. Je to ale v dobrém. Je pravda, že bezdětní lidé se můžou podivovat: ’Co to ten šášula vyvádí?’ Ti, kteří ale mají děti, tak se na to dívají úplně jinou optikou. Když vidí, že jejich děti jsou z něčeho nadšení, tak jsou nadšení taky,“ mávl rukou Honza.

Díky aktivitám s dětmi je Onder dobře připravený na rodičovství. „Děti bych chtěl. Až to přijde, tak se na to těším,“ culil se Honza, který ale své potomky k tancování nutit nebude. „Moje děti asi tancovat nebudou. Byl bych rád, kdyby raději dělaly něco, co se dá změřit, což tanec není,“ usmívá se Jan Onder, který chodí s o patnáct let mladší tanečnicí Natálií Otáhalovou. 

Jiří Čeladník , Super.cz


Časová osa článků