Jan Onder a DJ Lucca Super.cz

Co spolu mají? Nejkrásnější česká dýdžejka si hodlá se známým tanečníkem připomenout chvíle ve StarDance

Tato dvojice spolu zdánlivě nemá nic společného. Ve skutečnosti si ale Jan Onder (38) a Lucie Lucca Dvořáková (45) velmi rozumí. Pojítkem tanečníka a dýdžejky kupodivu není hudba a tanec, ale sport.
Honza a Lucca se poprvé potkali před pěti lety v taneční soutěži StarDance a od té doby jsou v kontaktu hlavně prostřednictvím sociálních sítí.

V době pandemie nemají oba stálou práci, a tak se dohodli, že volný čas využijí smysluplně. „Nabídl jsem Lucce, že ji naučím tančit. Na oplátku ona mi dá lekci stolního tenisu,“ vysvětloval v rozhovoru pro Super.cz tanečník a choreograf a jedním dechem dodal: „Lucka tančit umí. Já mám za úkol jí dát ale jen takové kondiční lekce, stejně jako třeba v autoškole.“

Manželka zakládajícího člena kapely Lucie Michala Dvořáka není jen známou dýdžejkou, ale vavříny sbírá právě v tenise a ping pongu. Lucca hraje stolní tenis od svých deseti let a nyní již hraje první ligu, tedy druhou nejvyšší profesionální soutěž u nás.

Dvořák z Lucie a jeho manželka prodělali koronavirus. Dovolenou v Dubaji si naordinovali kvůli zdraví

„Posilovny jsou zavřené. Do jejich návštěvy a do běhání se stejně musím nutit. Tanec je ale nejlepší způsob jak modelovat postavu, a navíc to jde ruku v ruce s hudbou, kterou mám ráda,“ říká Lucie Lucca Dvořáková. 

Jiří Čeladník , Super.cz


Časová osa článků