Kynychvá šmírovala Poláčka.

Kynychvá šmírovala Poláčka. Foto: Archiv Kynychová

Kynychová šmírovala v divadelní šatně polonahého Poláčka. Máme usvědčující foto!

19. prosince 2011 17:45

Cvičitelka Hanka Kynychová přišla osobně poděkovat hercům muzikálu Děti ráje za to, že se celoročně podíleli bez nároku na honorář na jejich charitativních projektech podporujících děti z dětských domovů. Energická Kynychová byla během inspekce v zákulisí tak rozdováděná, že v šatně šokovala polonahého zpěváka Petra Poláčka.

„Abych řekla pravdu, tak to nebylo poprvé, kdy jsem Petra viděla tak, jak ho příroda stvořila. V minulosti jsme absolvovali dobročinné utkání v tenisu, kde jsme měly společné převlíkárny,“ smála se známá cvičitelka.

Kynychová v pražské Goja Music Hall netropila pouze neplechu, ale konala i dobro. Dětem z dětského domova, které zvítězily v projektu Hejbejte se a zpívejte s Hankou a Novou, umožnila vystoupení přímo v rámci zmíněného představení Děti ráje. „Tyhle děti soutěž vyhrály už podruhé. Tentokrát proto dostaly ještě větší prostor a v rámci představení si se skutečnými herci a zpěváky zazpívaly a zatancovaly i tzv. medley složenou z nejoblíbenějších písniček muzikálu,“ radovala se Kynychová, která doufá, že stejná skupina bude bodovat i v příštím roce. 

Jiří Čeladník , Super.cz


Časová osa článků