Iskra Lawrence

Iskra Lawrence Profimedia.cz

Slavná plus size modelka se po porodu pomalu vrací k focení spodního prádla: Takhle se ukázala v objemných bombarďácích

V dubnu loňského roku přivítala na svět svého prvního syna plus size modelka Iskra Lawrence (32). O tom, jaký je návrat k modelingu po porodu, se rozpovídala pod snímky v prádle, které nafotila pro svou vlastní značku.

„Stále si zvykám na modeling v mém novém těle, které je trochu roztaženější, větší a měkčí, zato silnější než kdy předtím,“ napsala k snímkům, kde pózuje v krajkové podprsence a vysokých bombarďácích.

„Po porodu jsem sama jako znovuzrozená. Je to totiž nová šance, jak milovat mé nové já. Takže tady jsem a oslavuji mé nové já,“ napsala modelka a své fanoušky nadále vyzývá, aby k sobě nebyli tak kritičtí a netrápila svá těla, která se mění.

Žádná retuš ani filtry: Takhle vypadá modelka Iskra Lawrence dva měsíce po porodu, zapózovala v prádle

„Moje tělo se za poslední rok dost změnilo, ale na tom přeci nezáleží. Váha a velikost není trvalá. Vy a vaše tělo si projdete za život mnoha změnami. Buďte na sebe hodní. Tohle je jediné tělo, které máte, a i když je někdy těžké ho milovat, ono miluje vás,“ rozpovídala se Iskra na Instagramu, kde svým fanouškům od začátku své kariéry dodává sebevědomí a motivuje je k sebelásce. 

Kristina Vodičková , Super.cz


Časová osa článků