Martina se dobře baví na večírku designového nábytku a ještě netuší, že se vrátí k vozu s vybitou baterií.

Martina se dobře baví na večírku designového nábytku a ještě netuší, že se vrátí k vozu s vybitou baterií. Foto: Hermina

Gavriely drze parkovala na chodníku. Dopravní přestupek sexbomba tvrdě odskákala

Martině Gavriely (43) se velmi vymstilo porušování dopravních předpisů. Blonďatá sexbomba zaparkovala svůj vůz na chodníku tzv. „na blikačky“. Její Fábii sice neodtáhli a playmate dokonce nedostala za stěrač lísteček s pokutou. Mnohem větším trestem ale pro Martinu bylo, že se ve voze se zapnutými výstražnými světly vybila baterie.

„Spěchala jsem na večírek obchodu s designovým nábytkem, který jsem částečně organizovala Chtěla jsem tam být včas a zaparkovala před vchodem. V tom spěchu jsem pak zapomněla přeparkovat,“ vymlouvala se se Gavriely. Když se po splnění společenských povinností Martina vrátila ke svému vozu, došla k nemilému zjištění. „Auto jsem tam nechala stát příliš dlouho a mezitím se vybila baterka. Co čekáte od blondýny,“ láteří Martina.

Z nepříjemné polízanice bývalou moderátorku VIP zpráv na Primě dostal její snoubenec Marcus Tran. Rocker společně s parťáky z kapely Embassy auto roztlačil. „Bylo legrační kluky pozorovat. V zápalu boje jim totiž z úzkých kalhot vylézaly zadky,“ smála se nakonec historce Gavriely. Ještě větší legrace prý přišla v momentě, kdy byla skupinka nucená auto roztlačit v dopravní koloně a pak ještě dvakrát na světelné křižovatce. 

Jiří Čeladník , Super.cz


Časová osa článků