Marlo Snellman v klipu k hitu Freestyler

Marlo Snellman v klipu k hitu Freestyler Foto: repro foto YouTube/Super.cz

Pamatujete na střapatého klučinu z notoricky známého klipu k hitu Freestyler? Blond dredy vyměnil za kuchařskou čepici

Když finské duo Bomfunk MC´s vydalo před 21 lety taneční pecku Freestyler, stal se z písně mezinárodně uznávaný hit. Nebyla to ale jen chytlavá melodie, co na něm fanoušky bavilo. Úspěch slavil i klip k songu, v němž hlavní roli ztvárnil finský model Marlo Snellman.

Bylo mu 15, když se v klipu objevil s blonďatými dredy a hudebním přehrávačem, kterým zázračně dokázal ovládat čas. K natáčení se dostal díky své matce Laili Snellman, jejíž jméno je ve finském světě módy dobře známé.

Dnes je Marlovi 35 let a po vydání jednoho nepříliš úspěšného alba se přestěhoval do Francie, kde si vybudoval kuchařskou kariéru.

Posted by Marlo Snellman on Monday, December 26, 2016

Kromě vaření patří mezi jeho vášně rybaření, cestování, stále i muzika a dle fotografií, které sdílí, lze předpokládat, že si rád vychutná i sklenku dobrého vína. Vzhledově se ovšem změnil k nepoznání.

Posted by Marlo Snellman on Monday, April 18, 2016

Střapatou kštici nahradily krátké, tmavé vlasy a vousy a kdybyste Marla potkali na ulici, jen těžko byste si ho spojili s klipem k písni Freestyler.

Na její klučičí vzhled zapomeňte! Takhle dnes vypadá Al z Kroku za krokem

Píseň se objevila na albu In Stereo, které vyšlo ve Finsku v říjnu roku 1999, celosvětově pak v únoru následujícího roku. Singl okamžitě obsadil první příčky hitparád nejen ve Finsku, ale také v Austrálii, Německu, Itálii nebo na Novém Zélandu. Do top desítky se pak dostal i v Dánsku, na Islandu, Irsku, Velké Británii a dalších zemích. 

Kristýna Bílková , Super.cz


Časová osa článků