Barbora Aglerová bude muset do izolace. Super.cz

14 dní v karanténě a na samotce v Thajsku! Českou modelku zavřou na prestižní světové soutěži krásy do izolace

Čtvrtá nejkrásnější Češka ze soutěže Miss Czech Republic Barbora Aglerová již v únoru odlétá na jednu z nejprestižnějších světových soutěží krásy Miss Grand International do Thajska. Sama byla v šoku, že organizátoři soutěž právě v této době neodkládají.

"Byla jsem trošku překvapená, že termín bude už nyní, vzhledem ke všem omezením, která kvůli pandemii jsou," řekla Super.cz Barbora.

Klasické čtyři týdny si v Thajsku rozhodně neužije. Kvůli nařízením bude dva týdny v izolaci. "Budeme mít čtrnáctidenní karanténu. Dnes jsem se dozvěděla, že budeme na pokoji po jedné. Nebudeme mít možnost se volně pohybovat. Nemám problém trávit čas sama se sebou, budu se připravovat a pak do zbylých dvou týdnů dám sto padesát procent," usmívá se.

V mrazu vás rozehřejí: Tyhle finalistky Miss Czech Republic umí nejlépe předvést svá těla v bikinách

Na světových soutěžích krásy nejsou výjimkou plastické operace. Barbora bude naopak bojovat svojí přirozeností. "Já jsem žádnou plastiku před soutěží nepodstoupila. Budu bojovat s tím, co mám. Asi před dvěma lety jsem byla na výplni rtů, mám to ale již rozpuštěné, aby to nevypadalo nepřirozeně," dodala Barbora, která se pyšní dokonalou postavou. Už v soutěži Miss Czech Republic si odnesla titul Best in Swimsuit. Stala se kráskou s nejkrásnějším tělem. 

Gabriela Wolfová , Super.cz


Časová osa článků