Lilia Khousnoutdinová a Karel Janeček

Lilia Khousnoutdinová a Karel Janeček Foto: archiv K. Janečka

Romantika v exotice: Takhle si užívá miliardář Janeček s těhotnou snoubenkou na Zanzibaru

Je to pár týdnů, co snoubenka miliardáře Karla Janečka (49) potvrdila, že se s partnerem těší na druhého společného potomka. „Ano, jsem těhotná," svěřila Super.cz. Lilia Khousnoutdinová (32), která už se může chlubit také rostoucím bříškem.

Požehnaný stav si nechávala nějakou dobu pro sebe a nyní bude začínat již 6. měsíc těhotenství. Ani to ale autorce mnoha projektů, věnujících se ženské tematice, a cestovatelce nebrání v tom, aby se podívala za hranice. Začátkem měsíce utekla za teplem společně s Olgou Lounovou.

Snoubenka miliardáře Karla Janečka ukázala bříško v bikinách: Těhotná Lilia přivítala nový rok v Egyptě se známou zpěvačkou

Společně vyrazily na několikadenní výlet do Egypta, kde si nejen užívaly na pláži, ale vydaly se i za historickými památkami. Nyní Lilia zabalila kufry znovu. S partnerem a dětmi odletěli na exotický ostrov Zanzibar, kde relaxují. V luxusním rezortu, který se nachází v tropické zahradě jim dělá společnost také Olga Lounová, která je s nastávající maminkou nejen velká přítelkyně, ale také společně pracují na nových projektech. 

Eliška Zajíc Vinterová , Super.cz


Časová osa článků