Karolína Krézlová Super.cz

Až vám bude nabízet byt bývalka Vladimíra Polívky, nelekněte se. Kvůli pandemii koronaviru si krásná herečka našla novou práci

Modelka a herečka Karolína Krézlová (34) je další kráskou, která se rozhodla nesedět doma s rukama v klíně a našla si práci mimo svoji profesi. Prošla konkurzem v realitní kanceláři a začíná pracovat jako makléřka. A za sebou už má první prohlídky bytů.

"V úterý mi oznámili, že mi posouvají natáčení filmu, ve středu jsem šla na pohovor do realitky a ve čtvrtek jsem začala pracovat," řekla Super.cz Karolína, která se o reality zajímá už dlouho. "Někdo má na Instagramu chlapy, někdo zvířátka, já nemovitosti. Je to můj koníček. Jinak je ale všechno nové, učím se," usmívá se.

Od rozchodu s Vladimírem Polívkou je stále single. Jak se krásné herečce daří?

Karolína nyní prochází různými školeními. "Zatím mám oči navrch hlavy, informací je hrozně moc. Pomalu se ale začínám orientovat," říká Krézlová, která má za sebou focení společně s dalšími novými realitními makléřkami.

Jedna je hezčí než druhá. "Jsou tu krásný holky. Ale nejenom to. Mají i něco v hlavě a dobré srdce. Vypadá to velmi dobře," dodala Karolína. 

Gabriela Wolfová , Super.cz


Časová osa článků