Dominika Stará už je vdanou paní.

Dominika Stará už je vdanou paní. Foto: Nový čas

Nejúspěšnější dívka první Česko Slovenské SuperStar se vdala: Takhle to Dominice Staré slušelo v kostele

Dominika Stará, která se v první sérii Česko Slovenské SuperStar stala nejúspěšnější ženou a skočila třetí po Martinu Chodúrovi (31) a Miro Šmajdovi (32), se vdala. Své ano v pátek v 15 hodin řekla v šamorínském kostele Nanebevzetí Panny Marie svému vyvolenému Michalu Jurenovi.

Půvabná blondýnka, která v soutěži za sebou nechala taková jména jako Markéta Konvičková (27), Monika Bagárová (27), Ben Cristovao (34) nebo Jan Bendig (27), žila 7 let v USA a vystupovala po boku zvučných jmen světového šoubyznysu. Před dvěma lety se vrátila zpět na Slovensko, kde našla i lásku.

"Můj snoubenec je odpovědí na všechny moje modlitby a momentálně prožívám to nejkrásnější období života," svěřila nedávno krásná zpěvačka. Snoubenci si během zásnub zařizovali společné bydlení, ale dosud žili odděleně. Protože jsou oba hluboce věřící, společný život pro ně bude možný až nyní, po svatbě v kostele.

Martin Chodúr a jeho o 17 let starší partnerka neměli lehké začátky. Šance jim nedávala ani vlastní rodina

Jednu obavu ze svatby však Dominika měla. "Kvůli opatřením proti šíření koronaviru jsem žila v nejistotě, jestli se svatebního obřadu bude moct zúčastnit moje nejbližší rodina. Bez nich bych si tento velký den opravdu nedokázala představit. Nakonec vše dobře dopadlo a jsem moc ráda, že jsme rok 2021 odstartovali ve velkém stylu - po boku mého muže, rodičů a sourozenců. A jsem připravena si moje velké životní štěstí naplno užít," zakončila šťastná nevěsta. 

Saša Šeflová , Super.cz


Časová osa článků