Christinu Ricci měl týrat manžel James Heerdegen.

Christinu Ricci měl týrat manžel James Heerdegen. Profimedia.cz

Kvůli pandemii jsem zůstala uvězněná v domě s násilníkem, tvrdí hvězda Addamsovy rodiny: Manžel se k ní nesmí přiblížit

Nejedna žena se v průběhu světové pandemie koronaviru ocitla izolovaná v domácnosti s násilníkem. Jednou takovou byla údajně i herečka Christina Ricci (40). Její manžel James Heerdegen se k ní nyní kvůli domácímu násilí nesmí přiblížit.

Dle reportáží TMZ Heerdegen napadl herečku několikrát. Bála se prý o sebe i svého šestiletého syna Freddieho. Dle soudního nařízení k nim teď James nesmí na sto yardů (91,44 m) a má zákaz je kontaktovat.

Ricci, která se za Heerdegena provdala v roce 2013, popsala, že ji manžel poprvé napadl v prosinci 2019. Zbil ji, plival na ni a nadával jí, což ji usvědčilo v tom, že se musí rozvést. Kvůli pandemii se však rozvod zpomalil a svou ženu Heerdegen napadl ještě dvakrát v červnu následujícího roku, stojí v soudních dokumentech.

Roztržená rohovka, rozsápaná kůže a zlomený nos: Seriálová hvězda detailně popsala, jak ji fyzicky týral partner

Herečce měl způsobit podlitiny a škrábance, což doložila fotografiemi, detailně popsala také, jak ji surově odtáhl a hodil do venkovního ohniště. Také jí měl vyhrožovat smrtí. Jejich syn byl u incidentu, kdy po ní hodil židli nebo dózu s kávou.

Heerdegen prostřednictvím svého advokáta veškerá obvinění popřel a plánuje Ricci obvinit z týrání pod vlivem alkoholu a drog,“ informovalo TMZ. 

Kristýna Bílková , Super.cz


Časová osa článků