Denise Richards s tatínkem Irvingem

Denise Richards s tatínkem Irvingem Profimedia.cz

Tatínek (71) exmanželky Charlieho Sheena to v životě neměl jednoduché: Dvě lásky mu vzala rakovina, nyní zase našel štěstí

Irving Richards (71), tatínek sexy herečky Denise Richards, v životě přišel o hodně. V roce 2007 mu rakovina vzala manželku Joni, maminku Denise. Před třemi lety pak zákeřné nemoci podlehla i jeho snoubenka Deb. Irving to ale nevzdal a znovu našel lásku, informoval The Sun.

Na svém soukromém instagramovém účtu se pochlubil fotkou s novou partnerkou Kimberley. „Myslel jsem si, že jsem moc starý, abych našel lásku, ale teď jsem poznal moji krásnou Kimberley a jsme spolu velmi šťastní. Zvláštní, jak osud někdy svede lidi dohromady,“ napsal k fotografii.

Dědečkovi v komentářích gratulovala i jeho vnučka Lola (15), dcera Denise a herce Charlieho Sheena (56). Denise má s otcem skvělý vztah, před lety se objevil také v její reality show Denise Richards: It's Complicated.

Krása se u nich dědí: Heidi Klum ukázala maminku i dceru, která už kráčí v jejích stopách

Herečka také často vzpomíná na svou maminku i otcovu bývalou snoubenku Deb. Ta se účastnila i hereččiny svatby s Aaronem Phypersem v roce 2018. To bylo bohužel naposledy, co jí Denise viděla, o měsíc později zemřela. 

Kristýna Bílková , Super.cz


Časová osa článků