Daniel Hůlka s dcerkou

Daniel Hůlka s dcerkou Foto: archiv D. Hůlky

Takhle si Daniel Hůlka s rodinkou užívá na horách. Po 30 letech se postavil na běžky

Zpěvák Daniel Hůlka (53) v době koronavirové vyměnil koncertování a muzikálové role za roli tatínka. Spolu se svou manželkou Bárou si užívají každého dne, který tráví s dcerkou Rozárkou. A radují se z toho, jak roste a jaké dělá pokroky, třeba i na horách, kam nyní vyrazili.

„Užíváme si to tu báječně. Hory, sníh, je tu jako v pohádce a Rozárka je nadšená a šťastná. Bydlíme v krásný klasický roubence, dokonce máme v sednici klasický horský kachlový kamna a dá se spát tzv. na peci, “ řekl Super.cz Hůlka.

Kromě toho, že s dcerkou sáňkuje, nám na sebe zpěvák také prozradil, po kolika letech si vyrazil na běžky. „Na běžky jsem se postavil po víc než 30 letech, jinak preferuji klasický sjezd, a musím říct, že je to paráda a že jsem si to moc užil,“ dozvěděli jsme se od zpěváka, který je ze zasněžených kopců nadšený.

Konec přátelství! Daniel Hůlka se ostře pustil do prezidenta a vrací státní vyznamenání

„Na horách jsme moc šťastní, ať už na sáňkách, nebo na běžkách, užívejte přírody jako my. Je to to nejlepší, co můžete pro své zdraví v této době udělat,“ dodal závěrem zpěvák, který už se těší až si zase zahraje Kata Mydláře v Divadle Broadway. 

Eliška Vinterová , Super.cz


Časová osa článků