Nikola Bechyňová

Nikola Bechyňová Foto: archiv N. Bechyňové

Sexy finalistka Miss v 9. měsíci těhotenství onemocněla koronavirem! Šílený strach o sebe i nenarozené miminko

Modelka a finalistka České Miss 2018 Nikola Bechyňová poslední měsíc těhotenství trnula strachy. Ona i její partner onemocněli covidem-19. Naštěstí vše dopadlo dobře. Ona i miminko jsou v naprostém pořádku.

"Už jsem v pořádku. Jsem za to moc ráda," řekla Super.cz Nikola. "I když jsem se snažila chránit po celou dobu těhotenství, přišlo to ve chvíli, kdy jsme to nejmíň potřebovali. Jelikož se v 9. měsíci máte soustředit už jen na porod, který může přijít kdykoliv," vysvětluje.

Modelka a hvězdný fotbalista už znají pohlaví miminka. Kráska v 6. měsíci prozradila velkou novinku

Naštěstí žádný vážnější průběh modelku nepostihl. "Průběh nemoci byl pro Ondru horší. Měl horečku, bolest těla, hlavy, rýmu, několik dní. Těhotné naštěstí snáší tuto nemoc lépe a většinou bez příznaků. Já ležela pouze tři dny se zvýšenou teplotou, rýmou. Oba jsme ale ztratili čich, já částečně i chuť," prozrazuje.

Přiznává, že strach byl horší než samotná nemoc. "Bylo stresující, že jsem musela být v karanténě. Nemohla jsem ani k doktorovi, kdy máte každý týden kontrolovat miminko. Každou noc jsem nemohla spát a měla strach, abych nezačala rodit. Jelikož v mé porodnici nemají oddělení pro covid pozitivní. A kdybych začala rodit, musela bych jet do nemocnice pro covid pozitivní, odrodit a miminko by museli izolovat, aby se nenakazilo," dodala Bechyňová, která plánuje rodit v porodnici v Bratislavě, kde s přítelem, fotbalistou Ondřejem Petrákem, momentálně žije. 

Gabriela Wolfová , Super.cz


Časová osa článků