Hlavní obsah
Sabina Tesařová
Článek

Poslední průzkumy ukázaly, že stále více maminek na mateřské dovolené se snaží zvyšovat svůj rodinný rozpočet tím, že pracují jako operátorky erotických linek. Tuto informaci potvrdila i známá herečka Whoopi Goldberg (56). Svým prohlášením, že také strávila nějaký čas na druhém konci telefonu, šokovala v jedné televizní show.

Hereččiny začátky v Hollywoodu byly prý velmi těžké. Častokrát neměla co jíst a pít, a tak si sexem po telefonu přivydělávala na živobytí.

„Tam jste museli být jediné – opravdu dobrým hercem. Když jsem byla mladší, takto vydělané peníze byly pro mě skvělé,“ přiznala Whoopi.

Dnes by se ke své staré práci už prý vrátit nemohla, i kdyby chtěla. „Lidé by hned poznali můj hlas,“ vtipkovala v pořadu energická komička.

3
fotky

Další články

Načítám