Eva Jurinová a Michaela Dolinová (vpravo)

Eva Jurinová a Michaela Dolinová (vpravo) Profimedia.cz

Šok ze smrti Evy Jurinové (✝67): Bývalá rosnička z Novy promluvila

Řadu let byly velmi blízké spolupracovnice. Michaela Dolinová (57) moderovala na televizi Nova počasí v době, kdy Eva Jurinová uváděla hlavní zprávy. Bývalá novácká hvězda zemřela minulý týden.

Dolinová se zprávu o smrti své bývalé kolegyně dozvěděla od Super.cz. "Ježiš, to je mi tak líto. Eva byla fantastická ženská," nechala se slyšet Dolinová.

Zbyněk Merunka truchlí nad ztrátou kolegyně Evy Jurinové (✝67): Na podzim mi říkala, že jí není dobře, vzpomíná

"Eva byla typická představitelka zlaté éry Novy. V době, kdy ještě byli moderátoři Novy zářivé hvězdy. Já jsem si na ní cenila moderátorské bezprostřednosti a smyslu pro humor. Ten měla vytříbený. Jejich přestřelky se Zbyňkem Merunkou byly nepřekonatelné," řekla nám bývalá rosnička. Ta na svou bývalou kolegyni vzpomínala jen v dobrém.

Eva Jurinová zemřela po těžké nemoci.

Super.cz

"Mám na ni krásnou vzpomínku. Pamatuji si, že jsem jednou přišla do přímého vysílání na konci zpráv a přinesla jsem Evě a Zbyňkovi čepičky, zmijovky se jim říkalo, a přinutila jsem je, aby si je nasadili. Nikdy nezapomenu, že mě s tím Eva, která si zakládala na zevnějšku a vždy byla dokonale upravená, neposlala do háje," uzavřela Dolinová. 

Gabriela Wolfová , Super.cz


Časová osa článků