Bývalá Miss Severního Irska Joanne Salleyová nafotila akty.

Bývalá Miss Severního Irska Joanne Salleyová nafotila akty. Profimedia.cz

Bývalá miss nafotila akty, teď se bojí o své místo učitelky

Umělecké fotografie "nahoře bez" se staly černou můrou pro někdejší Miss Severního Irska a britskou modelku Joanne Salleyovou (32). Ta před časem působila i jako televizní moderátorka a nyní je zaměstnána jako renomovaná učitelka umění na prestižní soukromé škole Harrow School v anglickém Middlesexu. Jenže její nahé snímky náhodně padly do rukou všímavému studentovi a malér byl na světě.

Klučina neváhal a fotografie okamžitě rozeslal svým spolužákům. Ty se samozřejmě okamžitě staly hitem nejen v samotné Harrow School, ale bleskově doputovaly i do některých jiných škol, uvádí server nachrichten.de.

"Joanne je pohledná žena a za své vnady se nemá co stydět. Koneckonců v roce 1998 ji účast v soutěži o královnu krásy Velké Británie katapultovala do světa topmodelingu. Svého času Salleyová randila se známým hráčem ragby Mattem Dawsonem," konstatuje server shortnews.de.
Snímky nafotila kolegyně z učitelského sboru

Problém je ovšem v tom, že Joanniny lechtivé snímky bez podprsenky nafotila její kolegyně z učitelského sboru jménem Fiona Corthineová, a to přímo ve školní knihovně. Paměťová karta s obrázky svůdné kantorky v erotických pozicích pak zůstala nestřeženě ležet ve školním fotoateliéru, kde ji našel zvídavý študák, který si její tajemství nenechal pro sebe.

Joanne se podle dostupných informací sebrala a s ostudou ze školy utekla. Teď se obává, že přijde o místo. Ředitelství Harrow School vyzvalo své žáky, aby obrázky paní učitelky umění vymazali ze svých mobilů a počítačů. Lze ovšem s úspěchem pochybovat, že by studenti tohoto apelu uposlechli. 

Korzo


Časová osa článků