Přátelé ze šoubyznysu se radují s modelkou a jejím partnerem.

Přátelé ze šoubyznysu se radují s modelkou a jejím partnerem. Foto: Instagram J. Nováčkové

Novopečenou maminku Jitku Nováčkovou zaplavily gratulace. K holčičce blahopřály snad všechny kolegyně z modelingu

Jitce Nováčkové (28) a hrdému tatínkovi Timovi Sparvovi gratulují k narození potomka nejen fanoušci, ale i mnoho známých tváří. Holčičku Jitka porodila v Řecku, kde s partnerem kvůli jeho fotbalové kariéře zůstala.

Jako první se radostnou zprávou i fotkou z porodnice pochlubil právě Jitčin partner, který k porodu přijel na poslední chvíli. „Gratulace, Time! Budeš tím nejlepším tátou! Pozdravuji z Prahy,“ vzkazuje zpěvák Ben Cristovao (33).

K narození dcerky blahopřeje modelce mnoho kolegyň a kamarádek. „Gratulujeme,“ píše Nikol Švantnerová (27). „Moc gratuluji, hlavně hodně zdravíčka!“ přidává se zkušená maminka Monika Bagárová (26). Těhotná moderátorka a Jitčina dobrá kamarádka Zorka Hejdová (30) se nad fotkou novorozené holčičky naprosto dojala. „LÁSKA!!!!“ okomentovala snímek miminka z porodnice.

Uzavřené obchody a ven jen s povolenkou: Jitka Nováčková popsala současnou situaci v Řecku

Že malá Leah Elissa zdědila krásu po mamince, si všimla Renata Langmannová (34), která je sama několik měsíců maminkou: „Moc gratuluji Jíťo. Nádherná,“ rozplývá se nad holčičkou modelka. Stejně jako její kolegyně Veronika Kašáková (31). „Blahopřeji, holčičky nádherné,“ raduje se spolu s ostatními těhotná modelka. Mezi dalšími gratulantkami je například modelka Tereza Budková (30), Tereza Kadeřábková (30), Aneta Vignerová (33) nebo moderátorky Iva Kubelková (43), Martina Gavriely (42) a Iveta Vítová (37). 

Dominika Rachůnková , Super.cz


Časová osa článků