Kirstie Alley v komedii Kdopak to mluví

Kirstie Alley v komedii Kdopak to mluví Profimedia.cz

Miluje Biebera, drahé boty, slovo fu*k a před sexem dává přednost zprávám: Hvězda Kdopak to mluví slaví 70!

Božská Kirstie Alley má na kontě nespočet úspěšných snímků a účinkování v seriálech, divákům se ale nejvíc vryla do paměti jako Mollie z Kdopak to mluví. Ač se to zdá neuvěřitelné, herečka slaví 70. narozeniny, do hereckého důchodu se ale zdaleka nechystá a vtip s věkem také neztrácí. A ačkoliv je Alley většinou jako otevřená kniha, je možná pár věcí, které jste o ní nevěděli.

Kirstie si ráda pochutná na dobrém jídle, ovšem pokud byste jí naservírovali černé fazole, pozvrací se. Skoro stejnou fóbii má z lidí, kteří žvýkají s otevřenou pusou. A když jsme u jejích strachů, panickou hrůzu má z krokodýlů nebo létání. Do letadla vleze pouze v případě, že má sedadlo u okna, ale když letoun vletí do mraků, většinou se dle vlastních slov sesype a jde se vyplakat na toaletu.

Kirstie by nikdy nevyšla na ulici bez očních linek, a ani by nešla na rande s mužem, který se do svých 45 let ani jednou neoženil. „Vždycky se z nich vyklubou perverzáci,“ nechala se slyšet v jednom z rozhovorů.

Hvězda komedie Kdopak to mluví promluvila o drogách: Šňupala, i když hlídala malé děti

A teď se podržte, Kirstie přímo zbožňuje Justina Biebera. „Když se nudím, vytvářím si snový svět. V něm je mi 20, jsem vdaná za Justina a žijeme na farmě. Jsem štíhlá a mám poprsí velikosti C,“ nebojí se snít ve velkém.

Alley se vyžívá v drahých botách, ale nevadí jí levné kabelky. Nemá ráda telefonování, preferuje posílání textovek a miluje slovo "fuck". Jednou by se ráda stala vegetariánkou, ale až příliš miluje steaky.

Její milovaní zesnulí ji prý navštěvují i po smrti a herečce to ani v nejmenším nevadí. Sama je věřící a s bohem má prý “dobrý vztah“.

Krásná Sue z Krokodýla Dundeeho slaví narozeniny. S herectvím dávno sekla, dnes byste ji nepoznali

Alley také nikdy nepropadla plastikám. „Děsí mě, vždycky vypadají hrozně ohavně a mám z toho divný pocit. Viděla jsem jeden jediný povedený face lift, takže jsem se k tomu doktorovi chtěla objednat, ale dva dny předtím zemřel,“ popsala vtipem sršící herečka.

A že jí smysl pro humor nechybí, dokázala i prohlášením, že před sexem raději upřednostňuje sledování zpravodajství. 

Kristýna Bílková , Super.cz


Časová osa článků