Daniela Zálešáková Super.cz

Nejdřív si nechala zvětšit jedničky na trojky a teď chce miminko s o 32 let starším přítelem: Sexy modelka plánuje i svatbu

Je to přesně rok, co si nechala zvětšit svoje přírodní jedničky na trojky. Modelka Daniela Zálešáková, která před pár lety uspěla v soutěži krásy Taťány Makarenko, (33) je s tímto rozhodnutím spokojená. Jen jsme čekali, že už svůj nový dekolt ukáže i ve svatebních šatech. Už od předloňska je totiž zasnoubená se svým o 32 let starším přítelem Josefem.

"Protože plánujeme svatbu v zahraničí na nějakém tropickém ostrově, tak to vzhledem k tomu všemu, co kvůli pandemii probíhá, nešlo. Úplně na to nespěcháme. Plánujeme i miminko a to bych klidně měla už předtím. Tak uvidíme, co z toho přijde dřív, ale letos už snad tu svatbu stihneme," řekla Super.cz Daniela.

Takhle laškuje na Zanzibaru s o 32 let starším přítelem: Prsa nestydaté missce zakrývají pouze jeho ruce

Nabízí se ovšem otázka, proč tedy se silikony nepočkala raději až po porodu. "Sama jsem nad tím přemýšlela, ale domluvila jsem se s paní doktorkou, která mi říkala, že žádné potíže bych neměla mít, ani co se týče kojení, vzhledem k tomu, že mám implantáty umístěné pod svalem. A kdyby se prsa přece jen změnila, šla bych případně ještě na nějakou úpravu," vysvětlovala.

Obavy nemá ani z toho, že by její o tolik starší partner nemusel zvládat péči o malé dítě, kdyby se mu nedostávalo energie. "Energie má až až. Už vychoval tři děti a myslím, že čtvrté bez problémů zvládne. Celkově je jeho chování velmi mladistvé a zároveň je zodpovědný," vychvaluje svého Pepu. 

Saša Šeflová , Super.cz


Časová osa článků