Hana Kynychová

Hana Kynychová Foto: Instagram H. Kynychové

Po nahé fotce ze sauny další odvážný snímek: Cvičitelka Kynychová předvedla obnažené tělo na sněhu

Je to pár dní, co se Hanka Kynychová (54) nechala zvěčnit při saunování. Cvičitelka se rozhodně ani po padesátce nebojí provokovat svým tělem, a dokonce se předvedla nahá. I přesto, že se nyní nemůže naplno věnovat své práci a cvičení ve fitku, figuru jí mohou ženy stále závidět.

„Snažím se přizpůsobit situaci, ale štve mě, že nemám možnost pracovat a peníze si vydělat. A vůbec nevím, co budu dělat, když to bude trvat třeba do března," svěřila se Super.cz Hanka, která v současné chvíli vede online kurzy a věnuje se sobě a rodině. Po odvážné fotce ze sauny se tak rozhodla pochlubit dalším snímkem, na kterém její tělo příliš látky nezakrývá.

Už zase musí zavřít fitko: Hanka Kynychová neví, jak vyjde. Vánoce budou u nich doma o hodně chudší

„Někdo se chodí otužovat do Vltavy, na což já jsem posera, proto už milión let využívám k otužování saunu, kterou jsem si přála k třicátinám od svého muže domů. V této době je to navíc k nezaplacení, když se nemůže nikam chodit. Takhle si můžu dávat pravidelně saunu doma a dnes jsem dokonce místo studené sprchy zkusila vyjít na zahradu do sněhu, abych se těm otužilcům trochu přiblížila. Zima mi byla pořádná, takže asi zůstanu u sprchy,“ svěřila se Kynychová, která se na sněhu nechala zvěčnit jen v zimních botách a kalhotkách. 

Eliška Vinterová , Super.cz


Časová osa článků