Která epizoda Přátel je u diváků nejméně oblíbená?

Která epizoda Přátel je u diváků nejméně oblíbená? Foto: profimedia/Warner Bros/Courtesy Everett Collection

Fanoušci Přátel zvolili nejméně oblíbenou epizodu z celého seriálu: Uhodnete, která to je?

Seriál Přátelé patří k nejúspěšnějším vůbec a po deset sérií bavil fanoušky po celém světě. Většina se shoduje, že je nikdy neomrzí sledovat ho pořád dokola. Hodnocení databáze IMDb nyní odhalilo, jaká z epizod je podle fanoušků nejhorší.

Nejméně oblíbený je 21. díl 4. série s názvem Pozvání na svatbu (The One with the Invitation v originále). Ten se dočkal hodnocení 7,2, což sice není vůbec špatné, ale oproti průměrnému skóre 8,5 je to méně.

Pro ty, kdo zapomněli, jde o epizodu, v níž se Rachel rozhoduje, jestli poletí Rossovi a Emily na svatbu do Londýna. Je v ní spousta flashbacků a není zdaleka tak dramatická jako ostatní epizody dané série.

Poslední večeře při natáčení seriálu Přátelé: Touhle fotkou dojala fanoušky představitelka Moniky

Díly, které následovaly, se pak dočkaly od diváků úplně nejlepších hodnocení. Podle serveru Money.co.uk je nejlépe hodnocenou epizodou Všichni už všechno vědí (The One Where Everybody Finds Out), 14. díl 5. série. V něm vyjde najevo vztah Moniky a Chandlera.

Ten se ovšem o první příčku v oblíbenosti dělí s úplně posledním dílem seriálu Poslední epizoda část 2. (The Last One part 2). Oba získaly skóre 9,7. 

Kristýna Bílková , Super.cz


Časová osa článků