Lucie z Výměny manželek už má nového partnera Video: TV Nova

Zvrat v životě výbušné Lucie (34) z Výměny manželek: Rozvod s manželem a další svatba s mužem, který byl ve vězení

Jak jsme již informovali, premiérový díl Výměny manželek byl pro diváky šokující. Nejvíce je překvapil finální rozhovor obou párů mezi osmi očima, při kterém došlo k emoční explozi jedné z účastnic, uklízečky Lucie (34).

Ta se vulgárními nadávkami pustila do druhé matky Aleny (40) a z restaurace za křiku a hlasitých nadávek vyběhla, ještě před koncem rozhovoru. Nyní se mladá maminka z Kladna za své chování kaje.

„Je to pravda, ten závěr jsem přehnala. Šlo tam hlavně o žárlivost a šlo mi i o to, že (Alena) nevařila, vařila jen tři dny,“ řekla v rozhovoru po odvysílání dílu.

Mimo jiné televizi prozradila, že se od natáčení její život obrátil naruby, odstěhovala se z bytu, ve kterém počas Výměny žila s manželem Stanislavem a čtyřmi dětmi ve školním věku. Další změnou v jejím životě je rozvod a také nová láska.

„Potkala jsem svého bývalého spolužáka, se kterým jsem rok, byl ve výkonu trestu. Dali jsme se dohromady 14 dní nebo 3 týdny po Výměně,“ svěřila se Lucie, kterou v únoru čeká další svatba a s novým partnerem plánuje společného potomka.

Manželka z Výměny neudržela slzy: Plíseň, bordel, smrad, okomentovala dočasné bydliště

Po odvysílání tohoto premiérového dílu se na internetu začaly šířit o jejím životě různé zvěsti, mezi nimi i to, že má kromě 4 dětí, které v realityshow účinkovaly, ještě další čtyři starší potomky, které jí měla odebrat sociálkou. Lucie se rozhodla uvést vše na pravou míru.

„Na internetu se i říká, že jsem zabila vlastní dítě, řeknu to narovinu: Mám čtyři děti, které jsou z předchozího vztahu, všichni jsou v rodinách. Kdybych tu holku zabila, tak tady za první nejsem, a za druhé na ni neplatím alimenty,“ uzavřela. 

Dominika Rachůnková , Super.cz


Časová osa článků