Jeffree Star

Jeffree Star Profimedia.cz

Kontroverzního youtubera označili za důvod rozvodu Kanyeho Westa a Kim Kardashian: Takhle vypadala jeho reakce

Poté, co vyšla najevo zpráva, že manželství rappera Kayeho Westa a Kim Kardashian (42) nejspíš skončí rozvodem, roznesla se po internetu fáma, že je to kvůli youtuberovi Jeffreemu Starovi, se kterým prý hudebník spí.

„Jsem single a nespím s nikým. Tohle je celé tak šílené a hloupé a řeknu vám jednu věc, já mám rád vysoké muže,“ popřel ve videu veškeré spekulace Jeffree. „Já jsem s Kanyem nikdy netrávil čas a celá tahle situace je směšná. Roku 2021, uklidni se. Kanye West (45) nebyl důvod mého stěhování do Wyomingu.“

Barbie dům vyměnil za obrovské sídlo. Podívejte se, jaký luxus si dopřál jeden z nejslavnějších youtuberů

I zdroje blízké rodině Kardashianek se E! News svěřily, že na této informaci není ani špetka pravdy. Celá internetová smršť, která se kolem neexistujícího vztahu Jeffreeho a Kanyeho rozpoutala, vznikla podle všeho z videa TikTokové osobnosti Avy Louise, která v něm řekla, že za rozpadem manželství slavného rappera je jeho vztah s jedním slavným beauty youtuberem. Ač o tom neměla žádné důkazy, její video vidělo přes 8 miliónů lidí a za nejmenovaného youtubera si lidé doplnili Jeffreeho. 

Kristina Vodičková , Super.cz


Časová osa článků