Dana Morávková

Dana Morávková Michaela Feuereislová

Stačil jeden dotaz a schytala to ze všech stran: Do Dany Morávkové se pustili její fanoušci

Ještě dotáčí poslední scény seriálu Ordinace v růžové zahradě, ale Daně Morávkové (51) se neuvěřitelně stýská po divadle. "Divadlo hrát nemůžeme, díky aspoň za to natáčení," řekla Super.cz herečka. Ta oslovila svoje fanoušky s dotazem, zda by přivítali možnost návštěvy kulturních akcí, když by se před nimi otestovali. Sama musí kvůli natáčení podstupovat testy pravidelně.

Strhla se neuvěřitelná mela a svého dotazu možná litovala. Fanoušci se do ní pustili, že je zaplacená za propagaci testování, a dokonce i vakcinace. "Takhle se nechat koupit," pozastavuje se jeden z nich. "Určitě bych se netestovala kvůli kultuře ani restauraci, to bych se taky pak mohla chodit testovat xkrát týdně a nemíním žít jako otrok," odpovídá Daně další.

Janek Ledecký se strachuje o nosní přepážku své dcery: Olympijská vítězka Ester musí každý 3. den na testy na covid

"Myslím si, že z lidí už dělají dost velké blbce a podívat se na představení pod podmínkou testů je totální hovadina," míní jiný sledující. "Neustálé šťourání v nose taky není úplně v pohodě. Tyčka se zavádí poměrně hluboko a myslím, že není zdravé provádět to často. Takže je mi to líto, ale zbytečně bych tento proces neprováděla. Ani kvůli restauraci a ničemu podobnému," nedočkala se podpory ani u této fanynky. Mnozí se pozastavují i nad cenami testů. Pro testování se našlo jen pár kladných ohlasů.

Dana Morávková raději svoji soukromou anketu brzy uzavřela. "Nejčastější odpovědi byly nadávky nebo otázka, kdo mě za to platí. Odpovídám, že nikdo, jen jsem se chtěla zeptat. Někteří jste se rozparádili, jako kdybych si to vymyslela," uvedla. 

Saša Šeflová , Super.cz


Časová osa článků