Brian Austin Green randí s krásnou tanečnicí Sharnou Burgess.

Brian Austin Green randí s krásnou tanečnicí Sharnou Burgess. Profimedia.cz

Nový rok, nová blondýnka: Odloučený manžel Megan Fox si užíval na Havaji se sexy kráskou z taneční soutěže

Je čím dál náročnější orientovat se v soukromém životě Briana Austina Greena (49). Hvězda Beverly Hills 90210, jež se loni rozešla s manželkou Megan Fox (36), totiž zrovna nezahálí. Sharna Burgess (35), tanečnice z americké verze soutěže StarDance, je již třetí blondýnkou, která se od rozchodu s Megan po jeho boku objevila.

Pár si momentálně užívá romantiku na havajských plážích, kde předvedli i svá vypracovaná těla v plavkách. A nutno zmínit, že působili jako dvě hrdličky, zamilované úsměvy střídaly polibky a něžná objetí. Známost podle všeho trvá teprve několik týdnů.

Krátce poté, co Green oznámil rozchod s manželkou, se objevil s Courtney Stodden, ale jednalo se prý pouze o pracovní schůzky. Pak se vodil za ruku s modelkou Tinou Louise, ale ani tato známost nevydržela. Uvidíme, na jak dlouho to tedy bude tentokrát.

Odloučeného manžela Megan Fox se zeptali, jestli si myslí, že to dá se ženou znovu dohromady: Tohle odpověděl

Megan mezitím zveřejnila vztah s rapperem Machine Gun Kellym, o němž hovoří jako o své spřízněné duši. Půl roku po oznámení rozchodu s Greenem podala žádost o rozvod, i když to není poprvé. O rozvod žádala už v roce 2015, pak se ale k herci vrátila a pořídili si třetího syna. 

Kristýna Bílková , Super.cz


Časová osa článků