Móda z hor

Móda z hor Foto: Koláž Super.cz/ Archiv modelek

Nejlepší outfity českých hor: Tyhle krásky nechtějí připomínat sněhuláky

Objemné péřovky, beztvaré oteplovačky, neslušivé kulichy a nepraktické palčáky? To vážně nemusí být vaše výbava na hory. Vybrali jsme pro vás několik známých krásek, kterým to sluší i ve sněhové vánici.

Například Natálie Kotková (28) neobléká pouze bikiny, v zimě se objevuje nejen na plážích, ale i na zasněžených vrcholcích hor. Česká Miss World 2016 sází na zateplené péřové bundy ve výrazných barvách a robustní obutí s ovečkou.

Za sněhem ráda vyráží také Týnuš Třešničková (27), a to hlavně proto, aby na sněhu mohla vyfotit řadu svých outfitů kombinujících eleganci a pohodlí.

Asi největší hvězdou českých a slovenských hor je Nikol Švantnerová (29), která sází na sladění obuvi s hlavním svrchníkem, kterým může být péřový kabát či bunda. Aby působila křehce a žensky, volí bývalá královna krásy místo šponovek většinou přiléhavé kamaše v základní černé barvě.

Influencerce Tereze Michovské se i v zimních outfitech daří skvěle prodat svou dokonale štíhlou postavu. Základem jsou přiléhavé kamaše, které proporčně kontrastují s nadýchaným vrškem a sněhulemi.

Velkou část zimy tráví topmodelka Zuzana Stráská v Krkonoších, a tak je pro ni outdoorové oblečení nutností. Topmodelce se daří uplatňovat minimalismus i na horách. Její krémové kreace sklízí potlesk módních stylistů.

Vyznavačkou přírodních odstínů tón v tónu je i modelčina kamarádka Zorka Hejdová (32), která dokazuje, že ani s bříškem nemusíte v zimním oblečení vypadat zákonitě jako kokon. 

Komu to na horách nejvíc sluší?

Jiří Čeladník , Super.cz


Časová osa článků