Nelly Řehořová se sestrou Terezou (vpravo)

Nelly Řehořová se sestrou Terezou (vpravo) Foto: archiv N. Řehořové

Z fleku by se mohla živit i jako modelka: Krásná zpěvačka pózovala i se svou sestrou

Mladá zpěvačka Nelly Řehořová (19) je známá nejen z koncertních pódií, ale také z divadelního jeviště. Kvůli vládním restrikcím svou profesi už několik měsíců nemůže naplno vykonávat a v muzikálech Kvítek mandragory nebo Kocour v botách si již nějakou dobu nezahrála. Rozhodla se tak zabrousit do jiného oboru a vyzkoušela si roli modelky. Před Vánocemi stihla nafotit se svou starší sestrou Terezou krásné fotografie.

„Chtěla jsem si letos doma Vánoce užít s rodinou bez focení a přemýšlení o tom, co budu sdílet, a zároveň jsem nechtěla zklamat fanoušky, abych se odmlčela úplně, tak jsem využila krásných fotografií od Kateřiny Novákové,“ řekla Super.cz Nelly. Na vánočních fotografiích pózuje i se svou sestrou.

Studuje nové muzikálové role i sociologii zločinu: Půvabná zpěvačka se dala na kriminalistiku

Letošní svátky si Nelly užila v poklidu doma s rodinou a prozradila, že si těsně před zavřením vleků stihla vyjet na hory zalyžovat. Příchod nového roku trávila doma, má alespoň více času na skládání a připravování nových písniček. Nyní se chystá natáčet klip k písničce Vlci, která měla velký úspěch v loňském roce na tour Málo se známe, kde Nelly jezdila jako předskokanka Ewy Farné. 

Eliška Vinterová , Super.cz


Časová osa článků