Obstojí u vás Gabriela Gášpárová jako zpěvačka?

Bujné poprsí a hezká tvářička nejsou její jediné přednosti. Tento klip se ale původně neměl dostat na veřejnost

Donedávna byla vnímána pouze jako vítězka soutěže Dívka roku ročníku 2016. Nyní ale Gabriela Gášpárová (22) vystrkuje růžky v nejrůznějších uměleckých oborech. Zkouší se prosadit jako modelka, influencerka, moderátorka, zahraje si v několika filmech, zhostila se hlavní role v klipu kapely Perutě a nyní se snaží sama prosadit jako zpěvačka.

V době adventu vydala rodačka z Velké Bíteše tematickou písničku. Natočení songu stihla v rekordním čase.

„Ze začátku jsem měla v úmyslu dát dárek své rodině, kterou nade vše miluji. Vůbec jsem písničku nechtěla pouštět ven. Rozhodně se nepokládám za zpěvačku, ale chodila jsem na zpěv k Lindě Finkové, které moc děkuji. Všichni lidé, kteří mi pomáhali, byli úplně super, a hlavně malá Karolínka Lískovcová. Bez ní bych to nedokázala, jednou z ní bude slavná zpěvačka,“ připomněla v rozhovoru pro Super.cz Gabriela mladou kolegyni, která s ní v klipu vystoupila, a dodala, že právě Karolínka byla jednou z těch, na které se mohla stoprocentně spolehnout.

Přestože Gášpárová nesní o hudební kariéře, tuto dráhu nezatracuje. Její vánoční song totiž zvedl vlnu emocí. „V pozitivním slova smyslu se to zvrtlo, hodně fanoušků mi píše, jak to bylo super. A když jsem viděla, jak píseň zapůsobila na mou rodinu, byla jsem strašně moc šťastná. Budu přemýšlet, co s tím dál, jsem sama překvapená, jaký úspěch to mělo,“ dodala Gabriela Gášpárová. 

Jak hodnotíte vánoční klip Gábriely Gášpárové?

Jiří Čeladník , Super.cz


Časová osa článků