Vánoce strávila s rodinou.

Vánoce strávila s rodinou. Foto: archiv M. Bagárové

Roztomilé vánoční fotky: Monika Bagárová se pochlubila dcerou i půvabnou maminkou

První kouzelné Vánoce s dítětem mají za sebou Monika Bagárová (28) a Machmud „Mach“ Muradov. Ti prožili nejkrásnější svátky v roce nejen ve společnosti dcerky Ruminky, ale i dalších členů rodiny.

Vánoce byly opravdu kouzelné,“ svěřila se Super.cz Monika, která se s námi podělila i o roztomilé profesionální fotky v adventním duchu od fotografky Kateřiny Novákové. Ty rodinka použila mimo jiné jako PFko.

Svátky se nesly hlavně ve znamení sedmiměsíční dcerky, ale rodiče to s dárky pro dceru nepřeháněli. „Ruminka je ještě malinká. Dostala dárečky, které udělaly radost hlavně mně,“ usmívá se bývalá porotkyně soutěže SuperStar.

Focení probíhalo v pohodové atmosféře. „Na focení s dětmi jsem zvyklá. Ruminka je extra hodná holčička, takže to byla pohodová vánoční atmosféra," komentovala práci fotografka Kateřina Nováková.

Už víme, po kom zdědila své půvaby. Monika Bagárová se pochlubila mladou maminkou

Vzhledem k tomu, že má Monika s manželem a dcerou za sebou nemoc covid-19, nemuseli se příliš ohlížet na sociální distanc a strávili Vánoce i s Moničinými rodiči a sestrou, kteří žijí v Brně.

„Svátky trávíme vždy s celou rodinou pohromadě a jinak si to ani neumím představit. Vždyť hlavně o tom to je, o rodině, která je spolu,“ říká Monika Bagárová. 

Jiří Čeladník , Super.cz


Časová osa článků