Iris Jones s manželem Mohamedem

Iris Jones s manželem Mohamedem Foto: Facebook Iris Jones

Britka (81) si vzala o 45 let mladšího muže: Promluvila i o jejich milostném životě

Když se Britka Iris Jones (81) poprvé objevila v pořadu This Morning, spadla moderátorům čelist. Iris totiž nadšeně vyprávěla o svém partnerovi Mohamedovi, který je o 45 let mladší než ona, a při vyprávění zašla až moc daleko. Peprně popisovala jejich milostný život nebo to, jak jí “pochroumal sedlo“ hned při prvním setkání.

Ze vztahu seniorky pochopitelně nebyli nadšení její synové, o to hůř se jim poslouchalo její vystoupení v televizi, a tak se na nějaký čas s matkou rozkmotřili. Vánoce jsou ale svátky lásky a měly by se trávit s bližními. Iris se tak se syny Stephenem (54) a Darrenem (53) usmířila, aby s nimi mohla být na Vánoce.

„Moji chlapci se už smířili s tím, že je to vzájemné. Opravdu se oba milujeme,“ sdělila Jones Daily Mirroru. Synům nejspíš ani nic jiného nezbývalo, neboť se jejich matka za Mohameda nedávno provdala.

Žena, kterou přitahují předměty, se “provdala“ za svůj kufřík: Gideon je můj manžel a mentor, říká o něm

Iris a Mohamed se poznali loni prostřednictvím Facebooku a od té doby jsou nerozluční. Mladý Egypťan nicméně zatím nemá povolení k trvalému pobytu v Británii, a tak svou lásku vídá v poslední době hlavně přes web kameru. Vzali se v Káhiře během malého obřadu a hostina proběhla v KFC. Od té doby, co se začátkem prosince Jones vrátila do Británie, jí manžel velmi chybí.

„Je to velmi složité. Žila jsem s ním v Káhiře tři měsíce, ale tamní klima mi nedělá dobře. Řekla jsem mu, že se musí přestěhovat za mnou, ale zatím nemá povolení k pobytu. Chce sem přijet, aby se o mě mohl starat,“ dodala na závěr. 

Kristýna Bílková , Super.cz


Časová osa článků