Sestry z klanu Kardashian-Jenner opět potěšily fanoušky.

Sestry z klanu Kardashian-Jenner opět potěšily fanoušky. Profimedia.cz

Sestry z klanu Kardashian-Jenner se na Vánoce předvedly v sexy outfitech: Který byl nejlepší?

Nejslavnější sestry světa ani letos nezklamaly. Zatímco Kim (42) a Kourtney (44) se zřejmě předháněly, která bude mít hlubší výstřih, Kendall (27) a Kylie (26) byly o něco zahalenější, když pózovaly u svých vánočních stromků.

Vánoční večírek pro rodinu letos uspořádala nejstarší Kourtney, která v tílku s mašličkou působila jako vánoční dárek, jenž si touží rozbalit všichni muži světa.

Kim musela mít jako vždy něco extra. Ve velmi těsných šatech, které měly připomínat hada, vyšponovala poprsí pekelně vysoko.

O něco víc umírněná byla pak Kendall Jenner, která u stromečku zapózovala v blyštivých mini šatech. A i když toho moc neodhalila, vypadala velmi půvabně.

Slavné osobnosti rozsvítily vánoční světýlka: Takhle si Kim, Kylie a další vyzdobili svá sídla za miliardy

Těsnou róbu zvolila i nejmladší Kylie. V rudých šatech, které sice neodhalily ani kus kůže, přesto její křivky zdůraznily dokonale, zapózovala s dcerkou Stormi.

Jedinou, kdo se letos o svůj vánoční outfit nepodělil, byla Khloé (39), která na Vánoce upřednostnila roztomilé fotky dcery True. Níže můžete hlasovat, která ze slavných sester to podle vás se svým outfitem vyhrála. 

Které ze sester z klanu Kardashian-Jenner to na Vánoce nejvíc slušelo?

Kristýna Bílková , Super.cz


Časová osa článků