Dáša Zázvůrková: Vánoční čas Video: BrainZone

Hudba je lék, říká známá zpěvačka, která si k Vánocům nadělila „popovější“ koledu

Shánění dárků, kapra, ale také objetí, posílání přání a čas strávený s nejbližšími, s tím vším má zpěvačka Dáša Zázvůrková spojený vánoční čas. A také s hudbou. Vánoční čas se jmenuje i její nová píseň, popovější a veselejší koleda, jak si Dáša přála.

„Náš Vánoční čas jsme pojali jako příběh o kaprovi, který se odehrává na zasněžené pražské náplavce,“ uvedla svůj nový song Dáša.

Text napsala její kamarádka a kolegyně herečka Jitka Sedláčková, o část refrénu se postarala textařka Bára Horáčková a hudbu napsala Zázvůrková společně s producentem a bubeníkem Honzou Horáčkem.

„Hudba je lék - tato věta mi zní často v uších a kolikrát mě zachránila. V těchto dobách to nikdo nemá lehké, tak doufám, že vás náš Vánoční čas potěší,” věří Zázvůrková.

Přemek Podlaha v sukních? Křehká herečka vyhrála konkurz na moderování kutilského pořadu

Píseň doprovází klip, který vznikal na zpěvaččiných oblíbených místech v Praze - u Lorety, na Novém Světě nebo právě na náplavce. Na mobil a zrcadlovku ho natočila Dominika Koronovská. S tou Dáša také spolupracuje na animované verzi klipu, která by měla vyjít příští rok. 

Lucie Sieglová , Super.cz


Časová osa článků