K Vánocům přejí hvězdní herci.

Veselé Vánoce! Hvězdní herci Holubová, Vagnerová, Kubařová či Krajčo přejí divákům krásné svátky

Od poloviny listopadu se natáčí nová romantická komedie Přání Ježíškovi. Jde o vánoční příběh odehrávající se během jednoho dne, ve kterém se proplétá několik příběhů. Ve filmu slovenské režisérky Marty Ferencové, který bude v kinech příští rok na podzim, se objeví například Richard Krajčo (45), Elizaveta Maximová nebo Hana Vagnerová (39).

„Hezkých obyčejných příběhů, u kterých se můžete jen tak pousmívat, moc není. Já nejsem úplně pohádkový typ, a tak právě filmy jako Přání Ježíškovi jsou pro mě taková alternativa. Taková pohádka pro dospělé. Tu člověk občas potřebuje, aby zjistil, že věci jsou ještě v pořádku,“ svěřil se představitel moderátora Mikuláše Richard Krajčo. Ten se v prvních natáčecích dnech potkal na place například s Elizavetou Maximovou. „Doufám, že to bude takový hovězí vývar pro duši. Že zahřeje, pohladí, dojme,“ představila snímek herečka, ztvárňující postavu Nely.

Její kamarádku si ve filmu zahraje Hana Vagnerová. „Moje Sylvie je nejlepší kamarádka Nely. Je to taková holka od rány a se životem se, na rozdíl od Nely, moc nepáře,“ vysvětlila herečka. „Miluju romantické filmy a ty vánoční úplně nejvíc. Zvlášť v téhle době, kdy jsem zjistila, že sledovat něco, co má v sobě stres, už nedokážu,“ dodala.

V Přání Ježíškovi se objeví například také Eva Holubová (63), Jaroslav Dušek, Jiří Langmajer (56), Anna Polívková (43), Petr Vaněk, Matěj Hádek, Táňa Pauhofová (38), Veronika Kubařová (35) či Jiří Burian aka Kapitán Demo. Před kameru se vrací i dětská herečka Valentýna Bečková, která zazářila ve filmu Příliš osobní známost, či Veronika Marková známá ze snímku Bourák.

Herci filmu Přání Ježíškovi posílají svým budoucím divákům novoroční přání. Co vinšují, můžete vidět ve videu. 

Saša Šeflová , Super.cz


Časová osa článků